20 Nisan 2013

Ttnet Hat İptali Yapamıyorum!

Ttnet 3g modem kullanıyorum. 1 yıllık üyelik sözleşmem sona erdi.Abidinpaşa abone merkezine gittim kapattırmak için.oradaki görevli bundan sonra kaç gün kullanırsam faturamın ona göre geleceğini söyledi. birkaç gün geçtikten sonra 444 0 375 i aradım yaklaşık 10 dk beni oyaladılar tam 3 temsilci konuyu ayrı ayrı dinleyip beni ilgili birime aktarıyoruz diye başkasına bağladı. Sonunda ıslak imza vermem gerektiğini öğrendim .

19/04/2013 tarihinde cebeci şubesine saat 17:00 da gittim. mesai saatleri 17:30 olmasına rağmen tadilat var diye kapattıklarını söylediler. Devlet dairesi ne zamandır erken kapanıyor. hiçbir kurumda görmedim. bir türlü 10 gündür iptal ettiremedim.

Burcu 61 Okunma

Cevaplar

  • Burcu 27 Nisan 2013

    son fatura sizin sisteminizin işleyişinden dolayı bana yüksek ve fazladan gelecek. faturayı inceleyip tarafıma sadece kullandığım kadarının ücretini göndermenizi talep ediyorum

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön