03 Mart 2014

TTNET Hat İptali Gerçeklemiyor.

18***57819 hizmet numarası ile hizmet aldığım hattımızın, şubat ayı başından bu yana iptal etmeye çalışıyorum. Bu konu ile iliglil olarak 09.02.2014 tarihinde Gayrettepe Telekom Müdürlüğüne giderek, yazılı iptal işlemi yaptım. Yazılı ürün iptal formu da elimde olmasına rağmen, TTNET ısrarla hattımı kapatmıyor. Bu konunun acilen çözülmesini rica ediyorum.

Ahmet 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön