16 Temmuz 2013

TTNET Hat Dondurulduktan Sonra Hiçbir Bilgi Verilmeden Açılmış!

TTNET ADSL hattımı geçtiğimiz Ağustos ayında kapatmak istedim. Üsküdar TTNET'te görüşülen kişi hattı kapatmaktansa hattı dondurmayı tavsiye etti ve dondurulan hattın açılmadan önce gerekli bilgilendirmenin yapılacağını iletti. Kabul ettim ve şubat ayına kadar 6ay hattım donduruldu.

Her türlü paketten, servisten bilgilendirme yaparak sürekli mail ve mesaj atan TTNET, hat açılmadan ve onay almadan hattı mart ayında açmış. Haziran ayında 3 aylık ödenmemiş faturam çıktı, hem de en yüksek paketten 70-80 TL'lik 3 aylık tutar 250 TL'ye yakın çıktı. Hattımın takılı bile olmadığı ve sistemden baktıklarında hiç bir kullanımın olmadığını görecekler. Bu tutarı ödememek için gerekli yerlere başvurucağım.

Furkan 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön