12 Ekim 2015

TTNET Hat Dondurma Sorunları Hakkında!

Bugün itibariyle internet hattımı sunulan ücretsiz hizmet ve hak karşılığında 90 günlüğüne dondurmak istedim, tam işlemlerim bitti derken müşteri temsilcisi hattımı dondurduğum takdirde taahhüt bitiş tarihinden sonra uzayacak olan 3 ayın internet ücretini indirimli tarifemden değil, normal fiyatlardan ücretlendirileceğini belirtti. Bu da hemen hemen 2 katına denk geliyordu. Ücretsiz yapacağınız bu işlem için neden bu ücret deyince prosedür dendi. Madem ücretsiz bir hak veriyorsunuz sonunda insanları kandırmayın bari.

Yasin 29 Okunma

Cevaplar

  • Yasin 12 Ekim 2015

    Şikayetimde yazdığım tüm söylenen ve olanları tekrar telefonda söylediler. Müşteri yine böyle bir şeye mahkum ediliyor. Taahhüt'üm biter bitmez ilk işim komple kapattırmak olacaktır.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Ekim 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön