TTNET Hat Dondurma Sorunları Hakkında!

Yasin A. |

Bugün itibariyle internet hattımı sunulan ücretsiz hizmet ve hak karşılığında 90 günlüğüne dondurmak istedim, tam işlemlerim bitti derken müşteri temsilcisi hattımı dondurduğum takdirde taahhüt bitiş tarihinden sonra uzayacak olan 3 ayın internet ücretini indirimli tarifemden değil, normal fiyatlardan ücretlendirileceğini belirtti. Bu da hemen hemen 2 katına denk geliyordu. Ücretsiz yapacağınız bu işlem için neden bu ücret deyince prosedür dendi. Madem ücretsiz bir hak veriyorsunuz sonunda insanları kandırmayın bari.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasin A.
  12 Ekim
  15:24

  Şikayetimde yazdığım tüm söylenen ve olanları tekrar telefonda söylediler. Müşteri yine böyle bir şeye mahkum ediliyor. Taahhüt'üm biter bitmez ilk işim komple kapattırmak olacaktır.

 • 12 Ekim
  15:22

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 12 Ekim
  13:18

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.