13 Temmuz 2015

TTNET Hat Dondurma İşlemindeki Yanıltıcılık.

Tam tarihi hatırlamıyorum ama yaklaşık 1 seneye yakın bir zaman önce TTNET adına kayıtlı hattımı kapattırmak için bayilerine başvurdum. Daha sonra TTNET çağrı merkezince aranarak hattımı iptal etmememi dondurmamı önerdiler. Üzerine basarak ileride benim için sıkıntı olur mu diye sorduğum halde dondurma işlemi siz yeniden abone olmak istediğinizde kolay işlem yapmanızı sağlar ve benzeri gibi avantajlar sayarak sıkıntı olmayacağını belirttiler. Hal şu ki iki gün önce (dondurma işlemini yaparken bana bir süre aralığı belirtilmemesine rağmen) hattım otomatik ücretlendirmeye açılmış. Bu iş ahlakına ve etiğine uygun bir davranış değil.

Gökhan 239 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan26 Ekim 2015

    Cr TL C + Ctrl V cevaplar, klasik tekel firma, 'çok da umrumda mecburen benden alacaksın' bakış açısı. Yanıtı okuyanlar için; çözüm yok, faturama isabet eden tutarı ödedim daha sonra komple kapattırdım. Tavsiyem; bu firmanın bir kelimesini dahi irdeleyerek ve araştırarak hareket edin.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Temmuz 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön