10 Mart 2014

TTNET Hat Donduracakları Yerde Faturayı Arttırıyorlar.

3 aydır fatura iptali yapamıyorlar, üstüne bir de kullanmadığım hattı kendilerine göre Plus'a yükseltip fatura gönderiyorlar. Sonuç olarak 3 aydır uğraşıyorum ve hattımı donduramadım. Faturaları da iptal edemiyorlar. Çalışanlar çok yetersiz. Onların hataları yüzünden uğraşıyorum 3 aydır.

Can 49 Okunma

Cevaplar

 • Can 12 Mart 2014

  Son derece ilgisizler. Son derece eğitimsizler. Yoldan geçen herhangi birini alıp eğitim bile vermeden telefonun başına oturtmuş gibiler. Ben sorun düzelmedi diyorum onlar müşteri onay verdi diye not düşüyor. 3 aydır hattımı dondurmaya çalışıyorum. Ama kabiliyet yoksunu çalışanlar yüzünden sürekli fatura geliyor.!!!

 • Can 12 Mart 2014

  Yaptıkları bilgilendirme kendi hatalarını örtemediği için, tekrar inceleyeceklerini söylediler. Telefondaki Özden Hanım, ses kayıtlarını tekrar dinleyeceğini söyledi ve ona göre kaydı düzelttiğini söyledi, fakat aynı gün Fatih Bey aradı ve Özden Hanım'ın düştüğü notun: "Müşteri Plus'a yükseltilmeyi kabul ettiğini onayladı" olduğunu söyledi. Yani ben tekrar inceleyin yanlışınız var dedim. Özden Hanım sorunu çözmüş gibi not almış. Son derece ilgisiz ve bu şekilde süreci uzatarak para kazanacağınızı zannediyorsunuz.

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Mart 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Can 10 Mart 2014

  3 aydır şikayet kaydı açtırıyorum. Bugüne kadar geri dönüş yapılamadı. Ne sorunmuş ki, 3 aydır inceliyorlar!

 • Türk Telekom Temsilcisi10 Mart 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön