15 Nisan 2013

Ttnet Hat Değerlerim Ve Hızım Çok Düşük!

TtnetA.Ş.'nin yaklaşık olarak 6 yıldır müşterisiyim. 8mb kadar net limitsiz tarifesi kullanıyorum ve bunun karşılığında 63 TL ödüyorum. Son 2 yıldır bağlantı hızım 1mb dahi görmüyor, sürekli olarak arıza kaydı bırakıyorum ama Ttnet A.Ş. bu sorunumu 2 yıldır çözemiyor. Çözememe sebebi olarak hat değerlerimi gösteriyor, ancak bunun çözümünü 2 yıldır sağlamıyorlar.

2013 Türkiyesinde mobil operatörlerin dahi 10 mbs internet hızı sağladığı çağda Ttnet A.Ş. kablolu olarak bu hızı müşterilerine sağlayamıyorsa televizyonlarda boy boy fiber internet reklamı yapmak yerine altyapısını düzeltsin. Sorunumun bir an önce çözülmesini ve hat değerlerimin yükseltilerek 8mb hızının sağlanmasını talep ediyorum.

Emriye 85 Okunma

Cevaplar

 • Emriye19 Nisan 2013

  Tarafıma herhangi bir yoldan, herhangi bir bilgilendirici mail ulaşmamış olup, ilgili cevabın buraya yazılarak tarafımı bilgilendirmek ve aynı zamanda benzer sorunlar yaşayan belki binlerce, TTNET A.Ş. müşterisini de aynı anda aydınlatmaktan neden kaçınıldığını merak ediyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Emriye15 Nisan 2013

  Her zamanki gibi standart TTNET A.Ş. cevabı. Bakın burada bahsedilen süre 1 ay değil! 6 ay değil! 1 yıl değil! yaklaşık olarak 2 yılık bir süreden bahsediyoruz. 2 yıldır müşteri hizmetlerinden aynı cevabı alıyoruz "Hat değerleriniz daha yüksek bir hız için yeterli değil" Başlarda anlayışla karşıladık, genişbant internet yeni dedik, altyapı sorunları vardır dedik, üstelemedik! Ama bir altyapı 2 yıldır yapılamaz mı? TTNET A.Ş. sırf o civardaki müşterilerden aldığı ücretin çok küçük bir kısmıyla bu işi halledebilecek iken, bunu yapmak yerine müşterilerini "Hat değerleriniz daha yüksek bir hız için yeterli değil" martavalına inandırmayı tercih ediyor. Kontrollerin devamına müteakip stabil! hızlı bir internet kullanmak istediğimi tekrar belirtir, şuan için sorunumuzun çözülmediğinin notunu da düşmek isterim.

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön