06 Eylül 2013

TTNET Hat Benim Üzerime Olmadığı İçin Bilgi Verilmedi!

TTNET tarafından arandım. Hattımız eşimin üzerine olduğu için bana bilgi veremeyeceğini söyleyip eşimin numarasını istediler. Daha önce de olduğu gibi yine eşimin numarasını verdim. Ama eminim bir sonraki sefer yine beni arayacaklar! Hazır aranmışken kampanyalarıyla ilgili bilgi istedim, çünkü abonelik süremiz bitti ve uygun bir kampanya olmazsa servis sağlayıcımızı değiştirmeyi düşünüyorduk.

Ancak bana değil eşime bilgi verebileceklerini söylediler. Çok ilginç, çünkü ben onları arayan bir müşteri adayı olsaydım bana bilgilendirme yaparlardı. Oysa yıllardır bir TTNET müşterisiyim ve hattımız benim adıma kayıtlı değil diye bilgi alamadım. Teşekkürler TTNET karar vermemizi hızlandırdığın için!

Burcu 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön