07 Eylül 2013

TTNET Hat Bağlantım Yapılmadı!

Tekirdağ Yeniçiftlik beldesi cihan 3 yazlık evime 2 ay yalın yazlık TTNET hattı almak için 27.07.2013'de başvuruda bulundum. İş kaya firması randevu için tarafımı aradı ve ikametimde buluştuk. Bana evimin site içerisinde olduğunu ADSL hizmetinden bu şekilde yararlanamayacağımı istersem de site girişinden evime kadar 250 metre kablo çektirmem gerektiğini söyleyerek ayrıldılar.

Bu mümkün olmadığından yeni başvuruda bulunmadım, cep telefonuma ADSL hattından hiçbir şekilde data alışverişi olmamıştır olmadığı gibi evime hiçbir şekilde ADSL hattı çekilmemiştir konunun araştırılarak faturamın iptal edilmesini mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Hüseyin 76 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Hüseyin 08 Eylül 2013

    hiç kullanmadığım hizmet için fatura çıkarıldı...hizmet kullanılamaz oldugu halde malesef hizmeti kullanma onayı veren işkaya telekom isimli taşeron firma cezalandırılmadı...Türk Telekom detaylı inceleme yapıp data kullanmadıgımı gorup faturamı ıptal etmedı...

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön