02 Temmuz 2014

TTNET Hat Aktivasyonu Hala Yapılmadı!

2014 yılındayız. TV'lerde ultra hızlı ınternet diye caka satan TTNET 6 gündür bir hat aktivasyonunu yapamadı. Maksimum 15 günde yapılıyormuş. Yani illa 15. gün mü açmanız gerekiyor?Bir aktivasyon ne kadar zor olabilir? İnsanlara verdiğiniz hizmet bu mu? Hem dünyanın en pahalı internetini ver hem milleti süründür. Bölgede alternatifiniz olsa anında iptal ederim üyeliğimi. Hak etmiyorsunuz para kazanmayı.

Yusuf 63 Okunma

Cevaplar

 • Yusuf10 Temmuz 2014

  Gerekli bilgilendirme yapmak değil, aramış olmak için aradılar. Hizmet kalitesi SIFIR! İnterneti 10 günde açabildiler!

 • Türk Telekom Temsilcisi05 Temmuz 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Yusuf05 Temmuz 2014

  Asla tercih edilmemesi gereken bir firma...

 • Türk Telekom Temsilcisi02 Temmuz 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön