03 Şubat 2014

TTNET Hala Şebeke Yok

Sözleşmemin tek taraflı feshinin, kampanyalı abonelikten dolayı uğrayacağım cezalar dahil edilmeden gerçekleşmesini talep ediyorum. Hizmet vermeden adıma fatura çıkarılması adil değildir. Bu giderilmeyen bir mağduriyettir. Müşteri temsilcileriniz sorunla ilgili aylardır herhangi bir çözüm üretememişlerdir.

Bu yüzden sözleşmemin tek taraflı feshini herhangi bir ödemeye tabi tutulmaksızın talep ediyorum. Gereğini yapmanızı rica ediyorum.

Deniz 43 Okunma

Cevaplar

 • Deniz06 Şubat 2014

  sözleşmemin feshedilmesini acilen talep ediyorum yeter artık!

 • Deniz06 Şubat 2014

  tarafıma herhangi bir mail yollanmamıştır

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön