22 Ocak 2014

TTNET Hala İnternetimi Bağlamadı

Eşim 17.01.2014 tarihinde Kahramanmaraş'ta bulunan TTNET bayisine başvuruda bulundu. 6 gün geçmesine rağmen hala evime internet bağlanmadı. Bayiyi aradığımda çok işleri var anca geliyorlar sizin mahallenize dedi (.Aslında bu başvuruyu geçen ay yapmıştık ama bayi kayıt altına almadığı için hiç bir işlem yapılmamıştı.)

Ali 79 Okunma

Cevaplar

 • Ali12 Kasım 2014

  26.08.2014 tarihinde ikamet ettiğim adresten Kahramanmaraş Binevler mahallesine taşındım. İnternet aboneliğimizi yeni taşındığımız adrese getirmek için Kahramanmaraş TTnet ilmüdürlüğüne başvurumuzu yaptık ancak binada telefon hattının olmaması nedeniyle internetin bağlanamacağını söyleyip aboneliğini dondurma önerisinde bulundular.Büyük bir şirketin abonelerini mağdur etmesi hoş değildir. Bir binaya telefon hattının bağlanması da bu kadar uzun sürmez sürmemeli, mağduriyetimizin giderilmesini istiyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ali27 Ocak 2014

  23.01.2014 tarihinde internet bağlantımız yapılmıştır. Şikayetimizi buradan iletmesek hiç kimsenin ilgileneceği yoktur. Ücret karşılığı Hizmet alacak vatandaşın bu gibi durumlarda mağdur edildiğini düşünüyorum. Bağlantı yapılmadan önce ki süreçte yetkililerinin ilgilenmediğini düşünüyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön