23 Mart 2013

Ttnet Hala Hattım Kapatılmamış!

Yaz ayının başında almış olduğum internet hattımı kasım ayında kapatmış, bununla ilgili dilekçe vermiş olmama rağmen hattım halen kapatılmamıştır bu şikayeti aracılığınız ile tekrar yaptım ve firma bu konuyla ilgili verdiğim dilekçenin bulunamadığı, sisteme girişinin yapılamadığı ile ilgili geri dönüldü.

Bu kadar şikayetçi olmama rağmen halen hattım kapatılmamıştır. tekrar dilekçe verin denmekte ve aradaki faturaları ödemem konusunda uyarıda bulunulmaktadır. TTNET ve Türk Telekom dan şikayetçiyim.

Şeyda 19 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön