19 Ağustos 2013

TTNET Hala Devam Eden Ping Değerleri!

Bir süre önce buradan yine TTNET ping problemi yaşadığımı yazmıştım. Defalarca arıza kaydı da bırakmıştım. Hatta son zamanlarda bıraktığım arıza kayıtlarına geri dönüş bile yapılmadı.

2 aydır ping değerim özellikle Almanya üzerinden 80-90 civarında, normalde aldığım değer 45-55 idi. Fakat 2 haftadır durum iyice rahatsızlık verici olmaya başladı ping im 130'larda. Artık bu problemin derhal çözmesini talep etmekteyim!

Aynı sorunu yaşayan arkadaşımın problemi ağır şikayetleri üzerine halledildi, çalışanların zaten pek çoğu "Ping nedir?" sorusuna cevap bile veremiyor. Bu sorunun derhal düzeltilmesini talep ediyorum, gerekiyorsa port değişikliği yapılsın. Artık durum can sıkmaya başladı.

Onur 50 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön