04 Şubat 2014

TTNET Hala 80'li Yıllarda Yaşıyor!

TTNET fiber internet ve Tivibu'ya Antalya ilinde 24 ay taahhütlü abone oldum. Adresime internetin çabuk bağlanılması için gerekli yerleri aradım bana 80'li yıllarda telefon bağlattığımızda karşılaştığımız gibi bana her seferinde firmanın bağlantı yapmak için 8 iş günü yasal süresi olduğu söylendi.

Antalya'daki yetkililer işi daha ileriye götürüp yurtdışından cihaz beklendiğini Şubat ayı içinde bağlayabileceklerini söylediler. Reklamlarında bu durumdan hiç bahsedilmiyor. Firmadan şikayetçiyim!

Uğur 67 Okunma

Cevaplar

 • Uğur17 Şubat 2014

  19. isgunu oldu komedi surmekte...

 • Uğur11 Şubat 2014

  TT net Antalya yetkilisi yurtdışından cihaz beklendiğini bu nedenle bağlantı yapamadıklarını söylüyor. Bu gün 15 işgünü oldu hala bağlantı yapılmadı. 444 o 375 den sadece şikayetimizin değerlendiği bilgisi veriliyor. Anlamadığım milyonlarca dolar reklam gideri ayırıp abone bulma yarışına giriyorken 24 ay taahhüt veren aboneye bağlantı için işgünü mazereti öne sürmek yada bağlantı için cihaz beklendiğini söylemek kurumsal yapınız ile ne derece uyuşuyor. Ankaradaki evimde farklı firmadan internet kullanıyorum aynı gün içinde bağlanmıştı. Binada sadece ttnet fiberi olduğu için beklemeye mecburuz. Bekletilme sebebim bu mecburiyetmi yoksa şikayet ettiğim için mi bekletiliyorum bilmiyorum. Hala problem çözülmedi.

 • Uğur05 Şubat 2014

  Ttnet ?ikayetim ile ilgili gerekli

 • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön