09 Şubat 2015

TTNET Haksız Zam Uygulaması Yaptı.

Aralık 2013 tarihinde 2 yıl taahhütlü ilk 3 ay ücretsiz devamında indirimli Tivibu, ücretsiz telefon ve indirimli fiber internet paketi olan fibernet limitsiz 49 TL paketi bağlattım fakat Tivibu'nun ücreti ilk aydan sonra kesilmeye başlandı.

Paket faturası ise devam eden aylarda aralıklı olarak artmaya başladı ve en son 2015'in Ocak ayında 4 TL, 2015'in Şubat ayında 5 TL zamlandı. Paketi aldığımda 2 yıl bu fiyattan kullanmam gerekirken henüz 2. yılın başında 16 TL'lik zam yapıldı.

Furkan 1.051 Okunma

Cevaplar

 • Furkan 09 Mart 2015

  Daha önce göndermiş olduğum şikayet incelenmiş fakat bir hata bulunamamıştı. Bu ay yeni fatura geldi ve geçen ay 65 lira öderken bu ay ücret 80 küsur liraya çıktı. Bu artışın sebebi nedir? Bir ayda 20 liraya yakın artış nasıl oluyor? Ya izah edin ya da başka hukuki yollara başvuracağım!

 • Furkan 16 Şubat 2015

  Cevap geldi. Sonuç: Eee normal olarak haklılar tabi. ''Aykırı zam yoktur'' gelen mesaj bu. Çok açıklayıcı oldu. Zaten kendilerini haksız çıkarmalarını beklemiyordum.

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2015

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Şubat 2015

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön