20 Temmuz 2015

TTNET Haksız-Yüksek Ücretlendirme!

TV ve internet paketini taahhüdümüzde ilk yıl 56, ikinci yıl 75 TL olacağı tarafımıza bildirilerek imzaladık. Taşınırken paketimizi taşımak istedik ancak fiber altyapısı olmadığı söylenerek (fiber altyapısı olmasına rağmen) paketimiz değiştirildi. Firma görevlisi altyapı kontrolünde fiber altyapı olduğunu onayladı. Firmayla iletişime geçerek altyapısı olduğu halde paketimizin değiştirildiğini bildirdik. Tekrar eski paketimize döndük. İlk ay 75 TL faturamız gelmesine rağmen ikinci ay 87 TL fatura geldi. Zorunlu olarak değiştirilen paket sonucu güncel fiyatlandırma yapıldığı ücretin yüksek olacağı söylendi. Yani isteğimiz doğrultusunda paket yenilendi ve ücret yükseltildi.

Hilal 184 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Temmuz 2015

    Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön