08 Kasım 2014

TTNET Haksız Yüksek Ücretlendirme!

İki aydır aboneyim. İnternete hiç bağlanamadım. Tüm çabalarıma rağmen iki ayın sonunda ancak evime servis geldi ve modemin arızalı olduğunu söyledi. Daha önce kullanamadığım internetin sistemden görülüp ücret iadesi yapılabileceği söylenmişti. Şimdi ise hiç kullanamadığım internetin hem de sorun kendi verdikleri yeni modeme bağlı olmasına rağmen ücretini ödemek zorunda olduğumu ve bu konuda hiçbir şey yapamayacaklarını, gerekirse mahkemeye başvurabileceğimi söylüyorlar.

Üç kuruşluk haksız para kazanabilirsiniz ama ilgili herkese TTNET abonesi olmamaları için uyarıda bulunacağım. Karar sizin...

Furkan 246 Okunma

Cevaplar

  • Furkan21 Kasım 2014

    bu konuda yardımcı olamayacaklarını ve modemden kaynaklanan problemlerden dolayı ücret iadesi yapamayacaklarını söylediler tekrardan. interneti iki ay kullanamadığımı bildikleri halde parasını alıyorlar. hala ttnet abonesi değilseniz hiç bulaşmayın derim ben:)

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön