25 Nisan 2013

Ttnet Haksız Yüksek Fatura!

28 Şubat 2013'te hızlı ve limitsiz bir internet hizmeti almak istediğimi, telefon gibi başka bir hizmete ihtiyacım olmadığını belirterek türk telekom ofisine başvurdum. İlgili hanımefendi o gün son günü olan ttnet hipernet limitsiz 20 mpbs kampanyasına herşey dahil 55 lira ücret ile iki yıl taahütlü üye olabileceğimi ve sadece ilk ay 75 lira diğer aylar 55 lira fatura ödeyeceğimi söyledi.

İlk faturam 89 lira geldi. 444 0 375 faturamın normal olduğunu bundan sonraki faturalarımın 69 lira geleceğini 15 lira da alo ücretler toplamı alındığını söylüyorlar. Türk Telekom ofisindekilerse benim haklı olduğumu ancak yetkinin ttnet'de olduğunu söylüyorlar. Modem iadesi, üyelik iptali talebinde bulundum.

Koray 69 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön