23 Şubat 2015

TTNET Haksız Yere Hızımı Düşürüyor!

Aylık adil kullanım kotasını aştığım için hızım normalde 3 mbite düşmesi gerekirken 1.5 - 2 mbit civarına düşüyor bu hızda hiçbir şey yapamıyorum. Müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmelerde kesinlikle yardımcı olmuyorlar. Derdimize çare olmayacaksa o zaman kapatın müşteri hizmetlerini illa kalkıp müdürlüğe mi gidelim sözleşme bittiği gün kapattıracağım aboneliğimi.

Yakup 87 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Ufuk Bey ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön