03 Kasım 2014

TTNET Haksız Yere Fazla Para Alıyor!

TTNET'ten yaklaşık 1 senedir 49,90 TL'lik üniversiteli tarifesini kullanıyorum. Benden her ay 3 TL bağlantı ücreti kesiyorlar ve benim ödemem gereken tutar en fazla 53 TL olması gerekirken benden bu ay 55 TL değerinde fatura kestiler. Neden fazla para kesildiğini sorduğumda 50 kuruş geçen aydan gecikme faizi aldıklarını ve 2,50 TL'nin nereye kesildiğini bilmediklerini söylediler.

Benden haksız olarak aldıkları tüm tutarlarımın iadelerini yapmaları gerekiyor. Ayrıca benden gecikme faizi de alamazlar çünkü hala benim onlardan alacağım olduğu halde benim paramı ödemediler ve Eylül ayından düşümümü yapmadılar. Şimdiye kadar en az 50 kere görüştüm ve hala sorunumu çözemediler. TTNET'ten şikayetçiyim!

Songül 98 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön