23 Mart 2013

Ttnet Haksız Yere Fatura Kesiyor!

Bir ay önce Ttnet abonesi oldum evimin bulunan apartmanda kendime ait hatta sorun olduğu için sinyal alamıyordum bu konuyla ilgili çok kez müşteri hizmetlere baş vurdum ve başvurularım hep yanıtsız kaldı arıza devam ettiği için hem müşteri hizmetlerinden hemde bağlı bulunduğum telekom müdürlüğünden iptali için baş vurdum hiç kullanmadığım internetin ücretini kabullenmiyeceğim diye bilgi verdim ama 25. 03. 2013 son ödeme gününü belirten 44. 5 liralık fatura tahsil edilmiş hiç kullanmadığım ve itirazını yaptığım arıza giderilmeden neden fatura yansıtıldı faturamın iptalini istiyorum.

Mesut 9 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön