25 Eylül 2013

TTNET Haksız Yere Fatura Çıkarıyor!

Canları sıkıldığı için fatura kesmişler. Diyorum çünkü; Daha önce şikayetimi dile getirmiştim. Defalarca aramama rağmen bana onayınız vardır, bu yüzden fatura kesilmiştir denmişti. Bir nevi saf yerine konuluyoruz. Israrla onayım yok incelemeyi yeterli yapın dememize rağmen onayınız vardır dendi.

Ben bu sorunu bağlı bulunduğum İlçe Kaymakamlığının tüketici heyetiyle görüşerek çözdüm.
Beni bu kadar uğraştırıp sözüme itibar etmeyen TTNET'e ayrıca teşekkür ediyorum. .

Selma 62 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön