15 Mart 2013

Ttnet Haksız Yere 12 Ay Boyunca Benden Para Tahsil Edecek!

Bu ayki faturam 53 TL den birden 82 TL ye çıktığını gördüm. 4440375 numaralı destek hattını aradığımda 12 ay önce taahhüt 24 aylık taahhüt verdiğimi ve aralık ayınca taahhüt verilen pakete zam geldiğini daha önce indirimli fiyattan yararlandığımı ama artık ücretin bu şekilde olduğunu ve kalan 12 ay boyunca bu şekilde 82 TL olarak ödeyeceğimi söylediler.

12 Ay önce beni arayan pazarlamacı bana fiyatın 2 katı artacağından hiç bahsetmedi. Eksik bilgi verdi. Şimdi durduk yere telefonla arayıp eksik bilgi vererek fiyatın 2 kat artacağı bilgisini vermeyen pazarlama elemanı yüzünden her ay 29 TL fazla para ödeyeceğim.

Sezgin 110 Okunma

Cevaplar

 • Sezgin08 Nisan 2013

  neredeyse 1 ay oldu ne buraya yazdığım şikayet ile ilgili ne de 444 lü müşteri hizmetlerine bıraktığım şikayet ile ilgili hala bir dönüş yapılmadı. TTnet müşterilerine ancak bu kadar değer veriyor. gerçek yüzlerini görün işte.

 • Sezgin25 Mart 2013

  10 gün oldu hala bir sonuç yok. Tarafıma bilgilendirme yok.Neyi nasıl kontrol ediyorsunuz anlamış değilim. İşte bu kadar müşterilerinize önem veriyorsunuz. Bu iş sonuçlandığında bir daha ne evime ne iş yerine asla TTNET i kesinlikle sokmam. Kimseye de tavsiye etmeyeceğim.

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön