06 Şubat 2015

TTNET Haksız ve Yanlış Ücretlendirme Yapıldı!

Bana söylenen tarifeyle ile uygulanan tarife farklı. Bir çok kez çağrı merkezini aramama rağmen halen mağduriyetim çözülmedi. Çağrı merkezini arıyorum bayii ile görüşün diyor bayii ile görüştüğümde biz doğru girdik TTNET ile görüşün onlar halledecek diyor. Çocuk oyuncağına döndü bu iş paketi satana kadar kırk takla atılıyor ama iş soruna gelince hiçbir kimse ilgilenmiyor. Ayıp elimde sözleşmem olmasına rağmen halen bir şey yaptıkları yok. Benden boşu boşuna farklı ücret alınıyor. Elimdeki sözleşmeye istinaden gerekli mercilere şikayetimi bildireceğim. Pişman oldum TTNET abonesi olduğuma keşke başka bir internet hizmeti veren kurumdan alsaydım diyorum artık.

Recep 247 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön