24 Mart 2014

TTNET Haksız Ücretlendirme Yapıyor!

Öncelikler TTNET aldığımdan belli sürekli hız problemi, kopma problemi yaşadım. Bunu o kadar alıştım ki normal bir durum olarak karşıladım. Yaklaşık 11 gün boyunca her gün günde 2-3 defa aramama rağmen İnternet bağlantım olmadı. Sonunda 2 gün önce geldiler. Yaklaşık 4 saat boyunca , 5 Türk Telekom personeli uğraşı sonucu kabloların değişmesi yeni kutu değişim sonucu sorun giderildi.

Sorunun Türk Telekom kaynaklı olduğunu Gerek kendileri, gerek ise TTNET yetkileri defalarca belirtmesine rağmen bugünkü görüşmemde , iç tesisat sorunu olduğundan 10 tl faturayı yansıttıklarını belirtiler.

Bide 30 TL olarak anlaştığım fatura kota dolmamasına rağmen hep 38 geliyor. Bununla ilgili açıklama bekliyorm.

Güven 86 Okunma

Cevaplar

  • Güven 25 Mart 2014

    Hiç alakası olmayan kişiye bilgilendirme yaptınız. Hala sorun çözülmemiş durumda.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Şenol Bey ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön