10 Şubat 2014

TTNET Haksız Ücretlendirme Yapıyor!

2 ay ücretsiz 10 ay indirimli kampanya olan yalın İnternet kullanmaktaydım. 12 ay sonunda indirimli paket bitince TTNET 'den aradılar ve sizi "sınırsız paket"e geçirelim 55 lira ödeyeceğinize "63 lira" ödersiniz dediler, ben de kabul ettim. Şimdi faturam geldi "82 TL" geldi. E hani sadece ve sadece "63 lira" ödeyecektim?

TTNET'ten arayan kişiye de defalarca sordum 63 lira değil mi diye o da onayladı 63 TL diye. Ses kayıtlarında mevcut! İnsanları yanıltıyor musunuz siz böyle? Bu faturayı ödemiyorum, çünkü yanıltıldım. Bu mağduriyetimin giderilmesi ve sizin de yeniden güveninizi kazanmanız gerekmektedir.!

Derya 156 Okunma

Cevaplar

  • Derya 10 Şubat 2014

    Şikayetim ile ilgili bir ÇÖZÜM ALAMADIM. TTNET'te çalışan bir kişinin yaptığı hata yüzünden bu faturayı ödemek BANA KALIYOR. TTNET çalışanı daha paket fiyatlarını bilmiyorsa, ben NEREDEN bilebilirim ki? 63 TL diyorlar yalın interneti katmamış o zaman diye kıvırmaya çalışıyorlar. "63+14.99(yalın internet ücreti)=77.99" eder ama fatura 82 TL. Hiçbir hesap TTNET çalışanın söylediğine uymuyor. Ben bu faturayı ödemiyorum. Ödetirseniz de hakkımı helal etmiyorum!

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön