31 Ağustos 2013

TTNET Haksız Ücretlendirme!

TTNET evimde internet hattı çekmedi. Müşteri hizmetlerini aradım yine de düzelmedi. Kapatmak için kayıt talebinde bulundum kaydetmemişler. Adresime borç bildirim kağıdı geldi ki 304 TL yazıyor artı 80 TL daha ödeyecekmişim sonra ceza olarak 150-200 TL daha ödeyeceğimi söylediler.

Birde taahhüt var onun için de isterlerse şaşmam. Kaç aydır modem kapalı sistemden görüyorlar ama kapatma talebim yok diye kendileri kaydetmediği için benden para istiyorlar, var mı böyle bir şey? Hem hiç hizmet alama hiç bir şeyden faydalanma, üstüne birde bu kadar borç çıkarsınlar. Nerede kaldı müşteri hakları, müşteri memnuniyeti. Ben hiç memnun değilim hiç de memnun kalmadım.

Seda 29 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön