09 Eylül 2013

TTNET Haksız Ücret Talep Ediyor!

Kasım 2011'de internet üzerinden telefon ve ADSL başvurusu yaptım. Ertesi gün Türk Telekom müdürlüğüne giderek iptal ettirdim. Ne telefonum ne ADSL'im bağlandı, herhangi bir borcum olmadığı söylendi. Buna rağmen Türk Telekom faturaları gelmeye başladı. Sayısız telefon ve müdürlük ziyareti sonrası haklılığım ortaya çıktı ve faturalarım iptal edildi.

Fakat TTNET faturalarım konusunda aynı başarıyı elde edemedim. Ben başvurumu Türk Telekom'a yaptım, iptalimi de Türk Telekom yaptı. Anladığım kadarı ile TTNET'i bundan haberdar etmedi. 2 yıldır süren bu sorun sonrasında onlarca telefon görüşmesi ve açılan şikayet kaydı sonrası TTNET ile icralık oldum. TTNET'den Türk Telekom ile iletişime geçmesini talep ediyorum.

Hakan 40 Okunma

Cevaplar

 • Hakan13 Eylül 2013

  Beni aradıklarını ama ulaşamadıklarını belirten bir email atılmış. Geri aradım, şikayetimi inceleyen kişi şikayetimle ilgili bir bilgi vermiyor. Şikayetim anlaşılmamış

 • Hakan13 Eylül 2013

  Geri arandım ama şikayetim ile alakalı bir bildirim alamadım.

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön