18 Şubat 2015

TTNET Haksız Ücret Talebinde Bulunuyor!

06.05.2014 tarihinde üyeliğimin iptali için TTNET bayisine gidip gerekli işlemleri tamamlayıp modemi ve Tivibu kutusunu teslim ettim. İptal işleminin tamamlandığına dair iki adet belge teslim aldım. Bayi Tivibu üyeliğimi iptal ederken TTNET üyeliğim için işlem tamamlanmamış. Bu sebeple benden ödenmemiş fatura olarak 320 TL talep edilmektedir. Ödemediğim takdirde yasal işlem başlatmakla tehdit ediliyorum. Bu konuda defalarca şikayet kaydı oluşturduğumu, 2 defa kapatma belgeleri ek olarak dilekçe yazdığımı da belirtmek isterim.

Bayiden kaynaklı bir hatayı elimdeki belgelerle kanıtlamama rağmen benden bu bedelin talep edilmesi düpedüz haksızlıktır.

Sinan 1.423 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön