05 Eylül 2013

TTNET Haksız Tahsilat!

İki ayrı telefonsuz TTNET ADSL hattım var. Bir yıldır benden 12 TL ilave Tivibu ücreti de alıyorlarmış. Benim haberim de rızam da yok. İki ayrı hattan kesilen önceki bakiyelerin tamamını geri istiyorum. Ben Tivibu kullanmıyorum makinesi bile bende yok. Ama bir yıldan faturaya ekliyorlar mış. Kullanmadığım şeyin parasının alınması haksızlık. Kafalarına göre fatura yazıp gönderiyorlar ve geri dönüş de yapmıyorlar. Alacağımın tamamını geri istiyorum. .

Nevzat 24 Okunma

Cevaplar

 • Nevzat12 Eylül 2013

  gerekli incelemeler neye göre yapılıyor. Hangi kriterlere göre? Bir de bize anlatsalar da biz de anlasak. evimde twibu yok. kullanmıyorum diyorum. onlarda: yok biz araştırdık kullanıyormuşsunuz diyor. şaka gibi ya.. bu arada ben evimde d smart kullanıyorum. doğru ben manyağım 90 metre kare evde hem twibu hem dsmart kullanıyorum. Çok param var..

 • Nevzat12 Eylül 2013

  hakkımı helal etmiyorum. araştıracaklarını söylediler. sonra da dönüp sizin kullandığınız tespit ettik dediler. olmayan şeyi nasıl tespit ediyorlar.

 • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön