06 Şubat 2014

TTNET Haksız Kota Aşımı Uyguluyor!

TTNET Net6 tarifesini kullanıyorum. Ocak ayı kotam sınıra yaklaştığında bıraktım video falan seyretmeyi. 8 yıl Telekom interneti kullanıcısı olarak bu aşımın 5 gb kesinlikle olmayacağını söylüyorum. Bu da yetmez gibi daha Şubat ayının 2. günü bilgilendirme mesajı geldi kotanız doldu diye baktım 6gb olmuş bugün ayın 6'sı ve 9 gb oldu.

Şikayetime cevap olarak da kullanmışsınız diyorlar. Ocağın 30 unda Şubat ayı kotasını başlatmışlar ee kardeşim ne farkeder ben kullanım yapmadıktan sonra. Bugün yine şikayette bulundum ama Telekom'un kurumsal bir yer olduğunu böyle bir şey yapmayacaklarını söylediler.

Eğer kota eskisi gibi olmazsa her türlü hakkımı arayacağımı bu işin peşini bırakmayacağımı söyleyebilirim.

Ali 75 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön