18 Şubat 2013

Ttnet Haksız Kota Aşım Ücreti!

Ttnetin internet paketlerinden net6 kullanıyorum. Müşteri hizmetlerinden arandım bana net12 paketini alırsam çok avantajlı olacağımı anlattı. Özellikle sordum bu ayıda kapsayıp kapsamadığına dair kapsadığını söyledi kabul ettim geçiş yaptım. Fakat bir süre sonra bana kota aşım ücretine dair fatura geldi. Şikayette bulundum inceleyeceklerini söylediler fakat sonuç yok.

Normalde de Ttnet müşteri hizmetlerine yaptığım şikayetlerimden hiç bir sonuç alamıyorum. Müşteri ne söylerse söylesin onlar kendi bildiklerini uyguluyorlar. Sadece dinliyorlar fakat abone lehine şimdiye kadar bir çözüm görmedim. Kampanyaların getiri götürüsünden elemanlarının bile haberi yok. Onların bilgisizliğinin bedeli aboneye çıkar.

Zübeyde 100 Okunma

Cevaplar

 • Zübeyde13 Nisan 2013

  ttnet hiç bir sorunda muşteri lehine çözüm üretmiyor.Şikayetlerle ilgili tavrı ise sadece ben istedigimi yaparımı bilgilendirmek amaçlı

 • Zübeyde28 Şubat 2013

  Artık ttnete söyleyecek hiç bir şey bulamıyorum sonuca bagladı meseleyi biz yanlış yapmayız siz yanlış nalamışsınız dedi bitirdi gerçi ne beklenebilirki bu kurumdan muşteri hizmetlerinde en aşagı bu konuyla alakalı 6 kişiyle görüştüm herbiri farklı şey söyledi sonunda sen hakksızsınla işi bagladılar zaten her şikayetin sonu o şekil bitiyor ttnet kendine kusursuzluk elbisesi giydirmiş onun dışındakiler hatalı oluyor oyüzden bu kurumun muşteri lehine en ufak karar çıkartacagına inanmıyorum zaten onun ustundede bir denetim kurumu görünmüyorki ona şikayet etsem.

 • Zübeyde25 Şubat 2013

  ttnet yanlış bilgilendirmeyi kabul ediyor fakat bu bilgilendirmeden dogan sorunun bedelini kabul etmem diyor.Anlaşılmaz bir durum ki hem sorunu oluşturacak fakat bu sorunun bedelini muşteriden talep edeceksin buda ttnet muşteri memnuniyet portalı. Şikayet bildiriyorum ttnete o şikayetinizi asla dinlemiyor o sorundan başka herşey üzerinede konuşuyor sormak istiyorum ttnet muşteri hizmetleri niye var

 • Zübeyde23 Şubat 2013

  Bilgilendirmek ttnet için kullanılmayacak bir söz çünki siz arıyorsunuz cevap diye aldıgım cevap sorumluluk aboneye aittir oluyor ben kota kullanımımı biliyorum bana kota degişim kampanyasını sunan ttnet yanlış yönlendiren de onlar ocak ayı kotanız 12gb olacak dediler fakat 6gb dan degerlendirip sonra kota aşımı yapanda onlar fakat nedense butun sorumluluk abonenin deyince çözümmü oluyor

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Şubat 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön