09 Mayıs 2015

TTNET Haksız Kesilen Fatura ve Kapatılan İnternet.

İnternet bağlatmak için 2015 Şubat ayında başvurmuştum ve telefonuma bağlantınız aktifleşti mesajı gelmişti ancak evime internet bağlamak için bir ekip gelmemişti ve bağlanması 1,5 ay sürmüştü yani nisan ayında bağlanmıştı. 7.5.2015 perşembe günü internet erişimim kesildi, müşteri hizmetlerini aradım ve bana ödenmemiş 3 faturamın olduğu ve bu yüzden internetimin kapatıldığı söylendi ancak ben interneti nisan ayından bu yana kullanıyorum yani faturayı en fazla 3-5 gün geciktirmişim. Nisan ayından önceki faturaların geri iadesi için başvuru yaptım ve nisan faturasını ödedim ancak yine de internetim açılmadı. 3 günde yaklaşık 6 kere aradım ama hala inceleniyor deniyor ve 3 gündür mağdurum.

Onur 48 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2015

  13.05.2015 tarihinde yapılan aramalarda müşterimize ulaşılamamıştır. SMS ve e-mail ile bilgilendirme sağlanmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Onur10 Mayıs 2015

  Evet hala değişen bir şey yok. 4 gündür internetim haksız yere kesilmiş durumda. Karşılığı ne olacak peki bunun, dava açma durumunda haklarım neler? Sadece aktif edip bırakılmayacak herhalde, halledemediğim o kadar iş ne olacak?

 • Onur09 Mayıs 2015

  Hala bir sonuç yok... Çözümü çok basit olan bu sorunla sırf ilgilenilmediği için 3 gündür işlerim aksıyor.

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön