02 Aralık 2014

TTNET Haksız Kazanç, Verilmeyen Hizmetin Ücretini Talep Etme.

Telefonda çözemeyen arkadaşlar servise yönlendirdiler. Tam 5 gün boyunca her gün her dakika aramama rağmen 6. Gün servis gelip çözemeden gitti. Tekrardan Müşteri Hizmetlerini aradım bir daha servis yönlendireceğiz dedi. Bu iş 4 ay sürdü. Servis geldi çözemeden gitti geldi gitti sonuç yok. Bu 4 ay içinde ise firma bana her ay olduğundan fazla faturalar gönderdi.

Tam 4 ay fatura gönderip bu faturaları çekeceğini belirten firma çalışanlarından bazıları çektik dedi, bazıları çekilecek dedi, anladığım ve bildiğim tek şey ses kayıtlarının orada olduğu. En kısa zamanda bana dönüş yapılıp özür dilenmediği takdirde sizden maddi manevi tazminat ödemeye haklarımın olduğunun bilincindeyim.

Muhammet 151 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet23 Mayıs 2015

    Sizin gibi bir firma görmedim. Alamadığım hizmetin parasını tahsil ettiniz 4 ay boyunca her ay 100 lira ödedim Ayıp ayıp nasıl kurumsalsınız siz. Ben Digiturk kurumsalında bayi sahibiyim en ufak hatamızda merkez bayisinden yani bizden kesiyor. Sizin çalışanlarınız hattımızı gelip keser 4 ay boşu boşuna para öderiz. 

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön