TTNET Haksız Kazanç, Sıfır Müşteri Memnuniyeti!

Murat T. |

2014 Haziran ayında abone olduğum TTNET internetim bağlandığı günden itibaren sürekli kopma sorunu yaşıyor. Arıyorum bizde bir sorun görünmüyor diyor. Arıza kaydı oluşturuluyor, servis veren arkadaş "Bu sorunu çok yaşarsınız, bu bölgede bu sorun sürekli oluyor. " Diye bilgi veriyor. Ama bunu rapor halinde vermiyor.

Dolayısıyla bir şey iddia etme şansımda kalmıyor. İnternetimi kapatmak istediğimde paraya aç TTNET cayma bedeli istiyor. Elbetteki Tüketici hakları ile bu sorun çözülecektir.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Haksız / Yüksek Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat T.
  28 Ekim
  00:48

  Şu an itibariyle (28.10.2015 00:45) 1 saat içinde 4. Kez kopma sorunu yaşıyorum.
  Cayma bedeli diye insanları esir almış durumdasınız. Paramla rezil olmak bu olsa gerek. Hattımın iptali için lütfen beni Tüketici koruma derneğine yönlendirmeyin.
  Size problemimi anlatıyorum. Hattımın iptali için anlayışınızı rica ederim.

 • 23 Eylül
  14:21

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Murat T.
  22 Eylül
  20:41

  İnsanlar okuyacak diye süslü cümlelerle toplumda olumlu algı bırakma çabanız başarılı olmayacaktır. 4440375 No.lu hattınızın sesli karşılama mesajınızda ilk olarak "Hattınızda kopma sorunu yaşıyorsanız" diye başlayan yönlendirmeniz. Bu sorunun sürekli var olduğunun ispatıdır. bir şey incelemeyin lütfen...
  İncelediğinizde çıkacak cevap ortada...
  "Bİz de bir sorun görünmüyor. "
  Klişe cümlelerinizi değiştirin. Belki farklı bir vizyon Katar size.

 • 22 Eylül
  09:49

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.