05 Şubat 2015

TTNET Haksız Kazanç Sağlıyor.

Ağustos 2010 yılında adıma kayıtlı olan TTNET İnternet' i kapattırdım bundan dolayı tüm borçlarımı ödedim İnternet'i kapatmak için tüm borçlarınızı ödemeniz gerektiği yoksa İnternet'in kapatılamayacağı tarafıma TTNET yöneticisi tarafından söylendi.

Ocak 2015 de posta yolu ile TTNET tarafından borcum olduğu bildirildi ,nasıl oluyor da 2010 yılındaki borç 2015 yılına kadar sarkıyor, hukukta borcun zaman aşımı diye bir madde var borç zaman aşımına uğrama eğer borcum var ise neden 5 yıldır tarafıma bildirimde bulunulmadı?

Yakup 68 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön