20 Mayıs 2013

Ttnet Haksız Kazanç Peşinde!

Bugün sabah internetimin borcundan dolayı kesildiği ve 19 TL kapatma açma ücreti olduğu öğrendim. Bunun üzerine web sitesi online işlemlerden kontrol ettiğim 19.01.2012 tarihinde otomatik ödeme talimatı verdiğimi ve halen geçerli olduğunu görünmektedir. Son 3 faturam tahsil edilmemiş görünmektedir.

Müşteri hizmetlerini aradım ve konu hakkında bilgilendirme istedim. Sistemden kontrollerinde talimatımın olduğunu ve hatanın kendileri tarafından kaynaklandığı söylediler. Kayıt oluşturduklarını ve bu ücreti yansıtmayacaklarını söylediler. Daha sonra aradıklarında tamam bizden sıkıntı olabilir fakat bu ücreti geri iadesini yapamayız demektedirler. Tamamen haksız kazanç peşinde oldukları aşikardır.

Yunus 54 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Yunus 22 Mayıs 2013

    Her zamanki standart yaklaşım işte. Ne arıyan var ne soran. Yapacakları tek şey müşteriyle görüşüldü bilgilendirme yapıldı şeklindedir. Anlaşılan tüketici mahkemesine başvuracağız.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön