01 Eylül 2014

TTNET Haksız Kazanç Elde Eden Bir Şirket!

TTNET 6 ay önce var olan internet hattımızı TTNET'e taşıma teklifi etti, karşılığında 3-5 indirim teklif etti. TTNET taşıma sözünü tutmayarak var olan internetin yanına kendini aktif etti dolayısı ile biz var olan internet servisini kullanmaya devam ederken TTNET hiçbir şekilde kullanılabilir halde değildi.

10 Ağustosa kadar TTNET'in böylece bizden habersiz fatura kestiğini öğrendik. 6 ay sonra bizim var olan internet servisini TTNET iptal ettirdi. (6 Ay sonra akıllarına geldi). Şimdi 1 KB dahi kullanmadığımız internet için 6 aylık fatura talebi ediyor.

Bu kadar kötü müşteri odaklı değilde para odaklı bir şirketi herkesin bilmesi servis sağlayıcı seçerken bunlara dikkat etmesini öneririm.

Ahmet 158 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 03 Eylül 2014

    Şikayetimin asıl amacı kesinlikle TTNET bana yardım etsin diye değildir. Nitekim kendileri 3 aydır yardım etmek dışında her türlü şeyi yaptılar. Buraya yazmaktaki asıl amacım TTNET'ten hizmet alma ihtimali olan arkadaşlara TTNET'in müşteri memnuniyeti üzerine kalitesini bu arkadaşlara bildirmektir. Saygılarla Yusuf

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön