08 Mayıs 2013

Ttnet Haksız Kazanç!

17 Nisan 2013 de yalın limitsiz internet aboneliğimi iptal ettirdim. Ay sonunda 30 günlük internet kullanım bedeli olan 77 tl benden tahsil edildi. Kullanımı olmayan 13 günlük bedel tarafıma iade edilmedi. Şirket benden 13 günlük haksız kazanç elde etmiştir.

Taner 45 Okunma

Cevaplar

 • Taner 17 Mayıs 2013

  Türk Telekom TTNET birimi halen şikayetimi dikkate alıp çözüme ulaştırmıyor.

 • Taner 14 Mayıs 2013

  Firma doğru söylemiyor. Beni arıyanlar hiç yardımcı olmadı. Bilgilendirme dedikleri şey: haksız olarak benden aldıkları parayı geri vermemek için bir sürü laf kalabalığı. Ne söylerseniz söyleyin firma haksız olduğunu kabul etmiyor. TTNET beni çok mağdur etti ve psikolojik olarak çok sıkıntıya soktu.

 • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da il[email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Taner 13 Mayıs 2013

  Şikayetimi yapalı 5 gün oldu fakat firmadan kimse bana geri dönüş yapmadı.

 • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön