TTNET Haksız Kazanç.

Nazgül H. |

Arka odamdan çekmeyen internete ayda 66 TL fatura ödemekten sıkılıp müşteri hizmetlerini aradım birde ne ile karşılaşayım sınırsız olan kotanızı aşmışsınız zaten her ay aşıyorsunuz bir sürü laf! Tamam o halde kullandığım hizmetin dökümünü istiyorum dediğimde bu konuda biz yardımcı olamıyoruz diyen, farklı bir tarifeye geçmek istiyorum aynı internet paketini daha düşük bir fiyata kullandırıyorsunuz diye sorduğumda o zaman internetini iptal ettirip 3 ay internet kullanmayıp daha sonra tekrar internet bağlatmanız gerek diyen bir müşteri hizmetleri temsilcisi! Madem ben 66 TL fatura ödüyorum ya adam gibi hizmet ver ya da verdiğin hizmete uygun bedel iste bunun adı resmen haksız kazanç.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nazgül H.
  27 Ekim
  20:50

  SMS ile bilgilendirme! Ne arama zahmetinde bulundunuz ne de SMS ile bilgilendirdiniz. Yeni müşteri kazanımını eski müşterinizi kaybederek yapmak mı sizin politikanız en kısa sürede internet bağlantınızın iptalini sağlayacağım.

 • 27 Ekim
  15:05

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 24 Ekim
  11:46

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.