27 Haziran 2015

TTNET Haksız Kazanç!

14 Haziran da kopan internet bağlantım için aradığımda internet kablolarının çalındığı ve kesildiği bilgisi yerel teknik ekipler tarafından bana bildirilmişti. Buna rağmen iki gün önce gelen internet bağlantımın modem arızası dolayısıyla olduğu ve istemiş olduğum 10 günlük fatura iadesi, modem arızalarının kullanıcı dahilinde olduğu ve müşterinin sorunu olduğu az önce bana bildirildi. Madem bu benim sorunum ve modeminiz arızalı? Neden bana bunu her gün aradığım on gün boyunca tek bir teknik personeliniz bunu söylemedi? Evde başka kendi şahsıma ait çok kaliteli marka modem var zaten. ''Elit hizmet ekibi istemediğim TTNET tarafından bana fatura iadesi yapmayacağı'' söylendi. Hadi mahkemeye!

Aydın 64 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Temmuz 2015

    Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Aydın27 Haziran 2015

    Çağrı merkezinizi arayarak bitirdim paketimi zaten! Çözüm üretmediğiniz için buraya yazıyorum. Bütün son bir aylık ses kayıtlarını da tarafsız olarak dinlemenizi rica ediyorum. Saat 15:37 de personeliniz tarafından aranıp defalarca inkar edilmekten sıkıldım. İnsanlara bu hizmeti dünyanın en yüksek ücretiyle veriyorsunuz. Bari onu da tam yapın! Saygılar.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön