13 Ocak 2015

TTNET Haksız Kazanç!

Bundan 6 ay önce Türk Telekom'a ait şubeye giderek internet (hattımın kapatılması konusunda talepte) bulundum. Fakat oradaki arkadaşların (aşırı ısrarı) ile (aşırı ikna çabaları) ile dondurma işlemini onayladım. Dondurma işlemini bana şu şekilde tarif ettiler (siz hattınızı açtırmadığınız sürece 6 ay sonra hattınız otomatik olarak kapanacak) dediler. Bende ona istinaden bu işlemi gerçekleştirdim bilemezdim ki daha sonra aktif olacak ve tarafıma faturalanacak. Fakat şu anda bakıyorum tarafıma ödeme yapmam gereken bir fatura düzenlenmiş. Bir kere bile kullanmadığım internet hattım üzerinden 20141229444** faturamı ödememi talep ediyorlar. Haksız kazanç istiyorsanız.

Atilla 47 Okunma

Cevaplar

  • Atilla15 Ocak 2015

    Kesinlikli tavsiye etmiyeceğim bir firma başka firmaları kullanmanızı ve TTNETİN tek el üzerinden yönettiği bu yapıcı olmayan tavrını engellemeliyiz.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön