11 Ağustos 2014

TTNET Haksız İnternet Ücreti Talep Ediyor!

Fiber altyapısı olan bir sitede oturmaktayım.2 Ocak 14 itibariyle TTNET den internet hizmeti alamadım. Bunu TTNET'e defalarca iletmeme rağmen alt yapı sorunu bahanesi ile çözümsüz,kayıtsız bütün Ocak ayı internetsizdik. Kullanılmayan bu internet ücreti aidat olarak tahsil edilmek istendi. TTNET konuyu anlatan birçok sözlü ve yazılı (örnek: 202733493 No) şikayetim vardır.Ayrılışımda ,üye olurken nail olduğum kolaylaştırıcı ve yönlendirici davranışdan çok uzak ,yorucu olmuştur.İcra itiraz başvurusu yapılmıştır.

İlker 1.642 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Ağustos 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön