13 Şubat 2014

TTNET Haksız Faturalandırma Yaptı!

Haziran 2013 tarihinde TTNET'i arayıp yalın internetimi kapattırmak istediğimi beyan ettim.Yetkili kapattırmak ile dondurmak arasında fark olmadığını beyan etti.Bende dondurma işlemi kabul ettim.Hiçbir onayım olmadan internetim aktif hale getirilmiş ve ocak ayında,tarafıma 37 lira 25 kuruşluk fatura kesilmiş.

İletişim merkezini aradım ve şikayette bulundum. Faturayı ödemek istemediğimi beyan ettim ancak şikayetim kabul edilmediği ve kapattırma beyanımı yenilememe rağmen ocak ayında da tarafıma 82 liralık internet faturası kesilmiş. TTNET'i tüketici hakem heyetine şikayet edeceğim ve gerekirse hukuki haklarımı kullanarak dava açacağım.

Alperen 35 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön