16 Mart 2015

TTNET Haksız Faturalandırma Yapıyor.

TTNET'ten almış olduğum ADSL hattım 5 aydır faaliyete geçmedi yani arızası giderilemedi. Hattımın kapatılması için müracaat ettim. Telekom müdürlüğünün raporuna istinaden hattım kapatıldı. Yalnız arıza sürecinde hattımın ne zaman yapılacağı belli olmadığından TTNET müşteri hizmetleri tarafından hattım donduruldu.

Arıza süreci kontrollerinde hattım iki defa açılıp tekrar donduruldu bu açılıp dondurma sürecinde hattım aktif görüldüğünden fatura yansıtılmış durumdadır. Ancak hat arızalı olduğundan hizmet alamdım ve haksız yere fatura ödemesi talep edilmektedir. Hattıma yansıtılan faturanın iptal edilmesini talep etmekteyim.

Selman 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mart 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Selman17 Mart 2015

    yapılan geri dönüşte yansıtılan faturanin bağlantı ücreti olduğu düşümünün yapılamayacağı bildirilmiştir TTNET'in sağlayamadığı internetin bağlantı ücretini ödemek zorunda birakiliyorum fatura düşümünün yapılmasını talep ediyorum çünkü firmanın gideremefigi bir arıza söz konusu

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön