14 Aralık 2013

TTNET Haksız Faturalandırma Yapıyor!

Ağustos ayında taşınma sebebiyle TTNET'i arayarak internet üyeliğimi kapattırmak istedim, ancak sistemsel arıza olduğunu söyleyerek işlemlerimi gerçekleştirmediler. Bu sebeple taşındıktan sonra yani Eylül ayında yine 4440375i arayarak interneti kapattırdım.

Fakat TTNET kullandığım hizmeti ücretlendirmeye devam etmiş. İlk fatura geldiğinde TTNET'i aradım; ödenmemiş fatura kaldığını söylediler, ben de bu duruma itiraz ederek şikayette bulundum.

Daha sonrasında yeniden 101 TL lik son derece yüksek tutarlı yeni bir fatura geldi. Az önce arayıp yeniden şikayette bulundum. Bu sefer de 'ödenmemiş borç bulunduğundan üyeliğiniz askıya alınmış ve faturalandırılmaya devam edilmiş' dendi. Cevap bekliyorum.

Deniz 40 Okunma

Cevaplar

 • Deniz 16 Aralık 2013

  TTnet bir defa aramış, onda da telefona yetişemediğim için görüşme gerçekleştiremedim. Derhal aranmayı bekliyorum. Otomatik mesajlarla çözüm üretilemez.

 • Deniz 16 Aralık 2013

  Bugün TTnet ofisine gittim ve genel müdürlükle görüşmem gerektiğini söylediler. Eğer bugün de sonuç alamazsam tüketici hakları derneğine başvuyorum, avukat tutuyorum ve hakkımı mahkemede arıyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Aralık 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Aralık 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön