24 Ağustos 2013

TTNET Haksız Faturalandırma Yapıyor!

TTNET Net6 paketinden TTNET sınırsız pakete geçmek istedim. Çağrı merkezinden yaptığım görüşme sonucu işlem onaylandı, bize artık sınırsız pakete geçtiğimiz söylendi fakat sistem bu isteği kabul etmemiş. Müşteri olarak bunu bize haber vermediler bizde kotamızı sınırsız pakete göre kullandık ve ay sonunda yüklü fatura ödedik.

Aynı şey başımıza birkaç kere daha geldi. Böylece bizden haksız yere bir sürü para aldılar. Firmaya şikayetimizi yaptık ama bir sonuç alamadık.

Suay 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön