10 Ocak 2015

TTNET Haksız Faturalandırma.

Net 6 paketimin kotası yetmediğinden dolayı aralık ayı içerisinde sınırsız pakete geçtim. Fakat gelene aralık ayı faturamda kota aşımı yüklü miktarda faturalandırmış. Sınırsız pakete geçerken özellikle bunu sormama rağmen ilk faturamın ortalama 40 TL civarında geleceği bilgisi verilmiştir. Fakat şu anda kota asım ücreti eklenerek (ki net 6 kullanırken aralık ayında kota aşımı yapmadım) 75 TL faturam geldi. Eğer paket değişikliğinde tarafıma bu şekilde bilgi verilseydi fatura bitim tarihinde paket değişikliği yapardım. Lütfen yapılan adil olmayan uygulamanın düzeltilmesini rica ediyorum.

Önder 1.559 Okunma

Cevaplar

  • Önder14 Ocak 2015

    Telefon görüşmesi olmadıgından firma beni sucluyor. İşlemi yaptırdıgım Telekom subesine gittigimde işlemlerimi yapan kişi kişisel hatasının oldugunu söyleyip, özür diliyor. SONUÇ: Olan herzamanki gibi yine son tüketiciye oluyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön