TTNET Haksız Fatura Yükseltme!

Mehmet Özer Ö. |

Bundan yaklaşık 10 gün önce adil kullanım kotası adında saçma bir nedenden dolayı internetimin hızının düşmesinden dolayı tarafıma bildirim yapıldı. Arandım falan böyle boş boş muhabbetler yapıp sözleşmede yer almaktadır bu madde tarzı laubali konuşmalarla aradım.

Sözlü olarak neden bilgi verilmiyor dediğimde haklısınız yanıtını almak ne kadar saçma ve 3 gün önce Tivibu+internet paketim 62 TL'lik hızı keşfet adı altında tarafıma verilmiş 24 aylık taahhüdün ilk 12 ayının 49 TL diğer 12 ayında 59 TL olmasından dolayı faturam 72 TL geldi bu kadar saçma uygulama olamaz ve bu konuda aradığımda oda sözleşmede yazıyor yanıtı almak sinir bozucu. Hakkımı artık yasal yollarla arayacağım...

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Ağustos
  11:16

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 15 Ağustos
  16:19

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Mehmet Özer Ö.
  14 Ağustos
  17:40

  Ve ben sözlemeyide internetteki katılım koşullarını okuduğumda hiçbir şekilde ilk 12 ay dan sonra fiyat yükselecektir diye bi ibare göremiyoum yazıklar olsun